Hostingas Serveriai.lt

Atmintinė ieškantiems vidaus durų

2009-05-11 11:14, Skaityta: 14739

Ką reikia žinoti norint įsigyti vidaus duris, jums patars www.lietuviskosdurys.lt profesionalūs darbuotojai:

1. Duris užsisakykite įmonėje kuri jums suteikią pilną paslaugų paketą (matavimas, montavimas, garantija).
2. Įsitikinkite ar tikrai įmonės jums siūlančios duris, montuotojai, sumontuos jūsų įsigytas duris, tai labai svarbu, nes daugelis firmų užsiimančiu durų prekyba, siūlo nepriklausomų meistrų telefono numerius ir įtikinėja, kad tai iš tiesų geras specialistas. Jei po montavimo iškils tam tikri neaiškumai, atsakingų kaip ir neliks. Pardavėjas pareikš, kad duris pardavė tvarkingas ir geras, o durų montuotoja jie tik rekomendavo ir jis pas juos nedirba.
3. Įsitikinkite ar jūsų užsakytos durys bus jums pristatytos jūsų nurodytu adresu (jei gyvenate daugiabutyje pvz. 4-ame aukšte pasidomėkite kas duris užneš į jūsų butą).
4. Išsiaiškinkite kas išims ir išveš senas duris (jei tai reikalinga).
5. Svarbi informacija perkantiems duris prekybos centruose: Jei jus nusprendėte prekybos centre įsikūrusioje parduotuvėje nusipirkti vidaus duris, tai jūsų vargai jau prasidėjo. Pamatę pigią akcijinę durų varčią, jūs apsidžiaugiate, kad nereiks daug išlaidauti perkant vidaus duris. Konsultantas jums maloniai paaiškins, kad tai standartinės durys ir jos dažniausiai tinka visais atvejais. Daug negalvodami jūs nusprendžiate įsigyti durų varčią ir einate susimokėti už nebrangiai įsigytas duris. Staiga jūs pagalvojate, o kur yra durų stakta? Ir vėl jums teks kreiptis į konsultantą. Netrukus, konsultantas jums jau įteikia durų staktą, pagal jūsų durų varčią. Eidami susimokėt jau skaičiuojate, kad teks susimokėti truputi daugiau, bet pagalvoję nusprendžiate, kad durys kainuos nebrangiai. Išėję iš parduotuvės susiduriate su durų transportavimo klausimu (pvz. jei pirkote 5 vnt.). Išsinuomojate transportą ir vėl patiriate papildomas išlaidas. Savo pastangomis susinešę pirkinius į koki 4-tą aukštą, gal ir apdaužę kokia vieną varčią, jūs džiaugiatės, kad turite duris. Ne, čia dar tikrai ne pabaiga, jas dar reikia įstatyti. Pasiskambinę pagal skelbimą surastam durų montavimo specialistui, jūs išgirstate, kad durų įstatymas kainuoja 100-1501t ir senu išėmimas 30-50lt, aišku bandysite ieškoti pigesnio varianto ir netrukus pas jus pasirodys visai kitos specialybės darbuotojas. Apžiūrėjęs jūsų duris jis jums pasakys, kad jūs turite nusipirkti spynos mechanizmą ir lankstus. Ir jus vėl grįžtate į parduotuvę, galbūt net pas ta patį konsultantą, kuris jums įteikia ko jus prašėte (labai didelė tikimybė, kad vėl nusipirksite ne tai ko reikia). Grįžę namo skambinate savo meistrui ir jis jums atsako, kad dabar neturi laiko, aišku sutikęs viska padaryti pigiai ir pamatęs kas jo laukia, jis negrįš, o jei ir atvyks, tai jums teks važiuoti dar jam ir keletą kaltų nupirkti. Tuomet pamatę visą susidariusią situaciją kitomis akimis, jūs nusprendžiate mokėti tuos 100-150lt šį darbą išmanančiam asmeniui. Taip, už tokia kainą jūs galite nusisamdyti turintį patirties šioje srityje specialistą. Dabar jūs išgirsite, kad jūsų nupirktos durys yra per aukštos ir per plačios ir sienos gylis yra didesnis, negu jūsų pirktos staktos, be to, kad durų apvadai bus kalami iš vienos puses, kurių jūs žinoma dar neįsigijote. Taip, durų aukšti galima sumažinti nupjovus (tai yra normalu), bet už angos praplatinimą teks papildomai sumokėti 50-100lt. Tai štai, jūs jau beveik turite duris su apdaila iš vienos pusės. Trūksta tik rankenos, kurių pasirinkimas yra išties platus, dydžiai, spalvos ir pan., taigi tikimybė išties nemaža, kad įsigysite ne tai ko jums reikia. Na o galiausiai ir dažytojui teks sumokėti apie 100lt, kad padarytų apdaila ir iš kitos durų pusės.

 

Ši informaciją yra tik informacinio ir rekomendacinio pobūdžio,
mes nesiekiame diskredituoti ar sumenkinti šios srities specialistų,
tiesiog pateikiame nepagražintas kasdienines darbo
šioje srityje realijas su dažniausiai pasitaikančiais faktais.

 

Pagarbiai www.lietuviskosdurys.lt.
Turite klausimų? Tel. 867670000

Spausdinti

Norite užsisakyti duris? Reikia konsultacijos? Kreipkitės Tel. +370 676 70000 arba el. paštu info@lietuviskosdurys.lt